Arrangementskalender
Dato:  18/01U13 landsmesterskaber 18.-20.1
Dato:  19/01Offentligt skøjteløb AFLYST i denne weekend!
Dato:  19/01Loppemarked & Kræmmermarked lørdag og søndag - åbent kl. 10-16 begge dage
Dato:  22/01Aalborg Pirates - Odense Bulldogs kl. 19:00
Dato:  25/01Metal Final4 - Semifinalekampe kl. 16:30 & 20:00
Dato:  25/01Geeks Gone Wild #24
Dato:  26/01Metal Final4 - Finalekamp kl. 14:30
Dato:  26/01Offentligt skøjteløb lørdag og søndag - OBS kl. 10-14 begge dage!
Dato:  30/01Aalborg Pirates - SønderjyskE kl. 19:00
Dato:  01/02Wellness aften fra kl. 18:30
Dato:  01/02Aalborg Pirates - Herlev Eagles kl. 19:30
Dato:  02/02Aalborg Håndbold - GOG kl. 16:10
Dato:  08/02U21 EM 2019 - karate
Dato:  12/02Aalborg Pirates - Herning Blue Fox kl. 19:00
Dato:  13/02Aalborg Håndbold - Bjerringbro-Silkeborg kl. 20:00
Dato:  18/02Vinterferie uge 8, Offentligt skøjteløb mandag – fredag kl. 10:00–14:00
Dato:  19/02Aalborg Pirates - Esbjerg Energy kl. 19:00
Dato:  23/02Offentligt skøjteløb - lørdag og søndag
Dato:  28/02Foredrag: Energi-touren - Jesper Bergstrøm og Nickolai Damgaard kl. 19:00
Dato:  01/03Wellness aften fra kl. 18:30
Dato:  02/03Offentligt skøjteløb - lørdag og søndag
Dato:  03/03Aalborg Håndbold - TMS Ringsted kl. 16:00
Dato:  08/03Aalborg Håndbold - Lemvig-Thyborøn kl. 18:30
Dato:  09/03Offentligt skøjteløb - lørdag og søndag
Dato:  16/03Offentligt skøjteløb - lørdag og søndag
Dato:  16/03Nephew - Ring--i--Ring Arena Tour 2019 - UDSOLGT
Dato:  23/03Offentligt skøjteløb - Sæsonens sidste lørdag og søndag!
Dato:  05/04Wellness aften fra kl. 18:30
Dato:  06/04Aalborg Håndbold - KIF Kolding kl. 16:00
Dato:  16/04Aalborgstævnet 2019 - indmarch kl. 11:00
Dato:  03/05Wellness aften fra kl. 18:30
Dato:  13/05Bag om Rejsen Namuh
Dato:  13/05DGI Verdensholdet DK TOUR 2019 - NAMUH kl. 19:30
Dato:  16/05ANNE SANNE LIS - Tre rockdronninger sammen på turné kl. 20:00
Det sker i Svømmehallen idag
Saunagus i Familiesauna kl. 7  Kl. 07:00
Vandaerobic - torsdag  (i familiebassin )Kl. 08:00 - 08:45
Saunagus i Familiesauna kl. 9  Kl. 09:00
Babysvømning   (varmtvandsbassinet)Kl. 09:00 - 14:00
Graviditetstræning - torsdag/ulige uger  (Familiebassinet)Kl. 09:00 - 9:45
Saunagus i Wellness kl. 11  Kl. 11:00
Saunagus i Wellness kl. 13  Kl. 13:00
Saunagus i Wellness kl. 15  Kl. 15:00
Babykursus  (Internt kursus for babyinstruktører )Kl. 16.00-18.00
Småbørnssvømning   (varmtvandsbassinet)Kl. 16:00-18:00
Aqua Fit - torsdag   (Springbassin)Kl. 17.30-18.15
Saunagus i Wellness kl. 17  Kl. 17:00
Hverdags wellnessgus - torsdag  (Wellnessbillet + tillægsbillet)Kl. 18:30 - 19:30