GIGANTIUM

Willy Brandts Vej 31
9220 Aalborg Øst

Tlf.: 99 82 46 00

Ean nr.: 57 98 00 37 45 770
CVR: 29 18 94 20

Email: gigantium@aalborg.dk kan benyttes til alle henvendelser.



Administration:

Myrna Berger - Leder administrationen
myrna.berger@aalborg.dk
Tlf.: 99 82 46 07

Susanne Hansen - Assistent
susanne.hansen@aalborg.dk
Tlf.: 99 82 46 05 

Lene Kallehauge - salg/booking af arrangementer
lene.kallehauge@aalborg.dk
Tlf.: 99 82 46 06

Hanne Lassen - kontorassistent
hanne.lassen@aalborg.dk
Tlf.: 99 82 46 01

Auli Jussila - kontorassistent
auli.jussila@aalborg.dk
Tlf.: 99 82 46 03

Anne Fuglsang Nielsen - kontorassistent
anne.f.nielsen@aalborg.dk
Tlf.: 99 82 46 11 

Heidi Niemann Jensen - Team koordinator / rengøring
heidi.jensen@aalborg.dk 
Tlf.: 99 82 46 02

 

Svømmehal:

Morten Hvilsom Larsen - Leder Vand & Wellness
morten.hvilsom@aalborg.dk
Tlf.: 99 82 46 08

Heidi Nowack - Teamkoordinator
heidi.nowack@aalborg.dk 
Tlf.: 99 82 46 15

Henvendelser vedr. svømmehal:
Gigantium@aalborg.dk
Tlf.: 99 82 46 08

 

Cafe:

Bestilling og forspørgelse ang. forplejning:
Cafe.Gigantium@aalborg.dk 

Lene Brink Blaabjerg Nielsen - Leder cafe
lene.blaabjerg@aalborg.dk 
Tlf.: 99 82 46 09
 
Lise Blaabjerg
lise.blaabjerg@aalborg.dk


Teknisk afdeling:

Knud-Erik Rasmussen - Driftsleder
knud-erik.rasmussen@aalborg.dk
Tlf.: 99 82 46 20
 
Rikke Moosdorf - Teknisk service leder - idrætshaller
rikke.moosdorf@aalborg.dk
Tlf.: 99 82 46 19
 
Per Terp Madsen - Teknisk service leder - ishaller
per.terp.madsen@aalborg.dk 
Tlf.: 99 82 46 30

Jan K. Bräuner - Teknisk servicemedarbejder - svømmehal
jan.knudsen.brauner@aalborg.dk

 

Leder:

Jørgen Smed
j.smed@aalborg.dk
Tlf.: 99 82 46 12