Kontakt os

Kontakt os

GIGANTIUM

Willy Brandts Vej 31
9220 Aalborg Øst
 

E-mailgigantium@aalborg.dk kan benyttes til alle henvendelser.


Tlf.: 99 82 46 00

Ean nr.: 57 98 00 37 45 770
CVR: 29 18 94 20



GIGANTIUMs administration på 1. sal er bemandet:

Mandag til torsdag 8-15
Fredag 8-14



Leder:

Jørgen Smed
j.smed@aalborg.dk


Administration:

Myrna Berger - Leder administrationen
myrna.berger@aalborg.dk


Lene Kallehauge - Booking af større arrangementer
lene.kallehauge@aalborg.dk

Susanne Hansen - Assistent

Tine Beck Andreasen - Assistent

Heidi Selde Jensen - Assistent

Susanne Jensen - Kontorassistent


Auli Jussila - Kontorassistent

Anne Fuglsang Nielsen - Kontorassistent

Sara Poulsen - Kontorelev


Svømmehal:

Kristian Koch-Melander - Leder Vand & Wellness/Teamkoordinator
kristian.koch@aalborg.dk 


Henvendelser vedr. svømmehal:
Gigantium@aalborg.dk

Henvendelser vedr. Babysvømning:
baby.gigantium@aalborg.dk 



Café:

Lene Blaabjerg - Leder café
lene.blaabjerg@aalborg.dk 
 
Lise Blaabjerg - Koordinator
lise.blaabjerg@aalborg.dk


Henvendelser vedr. møder og forplejning
Cafe.Gigantium@aalborg.dk 


Teknisk afdeling:

Knud-Erik Rasmussen - Driftsleder
knud-erik.rasmussen@aalborg.dk
 
Rikke Moosdorf - Teknisk service leder - idrætshaller
 
Morten Pedersen - Teknisk 
servicemedarbejder - ishaller

Jan K. Bräuner - Teknisk servicemedarbejder - svømmehal


Rengøring:

Kasper Willum - Team koordinator / rengøring
 


E-mailgigantium@aalborg.dk kan benyttes til alle henvendelser.